Close

Skėčiai

Reklaminiai skėčiai su logotipu 84 prekių.

Reklaminiai skėčiai - skėčiai su logotipo spauda. Spausdiname logotipą ant skėčio segmenų tarp stipinų. Skėčius dekoruojame, kaip tekstilės gaminius, šilkografija (kai galima dekoruoti tiesiogiai) arba termo transferu (kai logotipo tiesiogiai pernešti neišeina). 

Daugelis mūsų siūlomų skėčių turi atsparią vėjui sistemą, kuri leidžia skėtį naudoti net ir labai vėjuotomis sąlygomis. Stiprus metalinis stiebas ir stiprūs, bet lankstūs anglies pluošto stipinai neleidžia skėčiui sulūžti. Patogugiam naudojimui išskleidimo/suskleidimo sistema gali būti rankinė arba automatinė. Tvirčiausi yra klasikiniai ištisiniu stiebo skėčiai, tačiau labiau kompaktiški ir patogesni nešiotis yra teleskopiniai skėčiai. Teleskopiniais vadiname skėčius, kurių stiebas sudarytas iš 2 ir daugiau tarpusavyje susislenkančių dalių. 

Daugelis skėčių yra unisex, todėl tinka tiek vyrams, tiek moterims. Skėčių dydis matuojamas pagal stiebo ilgį, bei kupolo skersmenį, kai skėtis yra išskleistas. 

Turime ypač didelių skėčių, vadinamų GOLFO skėčiais (angl. golf umbrella), kurie tinkami daugiau nei vienam asmeniui, o išskleisto skersmuo siekia apie 130 cm. Dideliems skėčiams dažniausiai taikomas rankinis išskleidimas/suskleidimas. Taip pat mūsų siūlomi skėčiai turi apsaugą nuo UV saulės spindulių, todėl dažną kartą gali būti naudojami ne kaip lietsargiai, o kaip skėčiai nuo saulės

Visi žinome, kaip pravartu turėti skėtį lietingą dieną. Pasirūpinkite, kad lietsargį po ranka turėtų Jūsų mylimi žmonės iš darbo aplinkos, o Jums atsidėkodami padarytų reklamą su iš tolo matomu Jūsų prekiniu ženklu-logotipu

Mūsų pasiūloje rasite nebrangių ir kokybiškų, bei labai prabangių skėčių su "XD Design" ir "Swiss Peak" patentuotu dizainu.

Rodoma 1 - 18 iš 84 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 84 prekių
Close