Close

APSAUGINĖS PRIEMONĖS

Apsauginės priemonės su logotipu ar užrašu 51 prekių.

Kokia dovana yra geriausia? Tokia, kuria mes dovanojame ne tik estetiką, tačiau ir saugumą. O kadangi šiuo metu apie apsaugines priemones kalbama labai daug – tai gali būti ir puiki dovana Jūsų verslo klientams, partneriams.

Svarbiausia, kad pasirenkamos apsauginės priemonės bus „puošiamos“ Jūsų logo arba užrašu, tad suasmeninkite daiktus, kurie suteikia daugiau apsaugos ir tuo pačiu pasitikėjimo savimi einant į verslo susitikimus. Ypač unikali dovana yra apsauginiai veido skydeliai bei kaukės, kurios rodo, kad Jums rūpi žmonių saugumas. Žinoma, ne tik juos dovanokite, tačiau ir įsigykite sau. Papuoškite įmonės logotipu ir atlikite nemokamos reklamos funkciją, kad ir kur einate.

Taip pat puiki dovana yra dezinfekcinis skystis. Geriausia, kad jis tikrai bus naudojamas kiekvieną dieną, tad klientas paėmęs buteliuką į savo rankas visada matys Jūsų įmonės vardą. Tai ne tik stiprina ryšį, tačiau ir padeda geriau įsiminti tuos verslo vardus, kurie rūpinasi. Dezinfekcinis skystis parodo, kad gerbiate savo klientus ir norite, kad virusai bei bakterijos, kurios gali sukelti ligas – visiškai netrukdytų Jūsų verslui toliau plėtotis ir tuo pačiu palaikyti santykius ieškant geriausio kompromiso. Juk verslas neturi laiko sirgti!

Jeigu norite padovanoti verslo partneriui arba klientui tokią dovaną, kuri būtų dėvima ne tik viruso aktyvumo metu – geras pasirinkimas yra kaklo mova. Žinoma, puikiai apsaugo nuo virusų, tačiau taip pat gali būti dėvima šaltomis dienomis, kai norisi apsaugoti veidą, lūpas, nosį... Vėlgi, papuošime ją Jūsų norimu logotipu arba užrašu, kad būtų galima suasmeninti dovaną, tam tikra prasme – gauti nemokamą reklamą.

Venkite nuobodžių dovanų, įteikite žmogui tai, kas yra praktiška, naudinga ir tikrai bus naudojama. Juk geriausios dovanos yra tos, kurios kasdien imamos į rankas. Tai rodo, kad verslas (tai yra Jūs) – esate atsakingas, praktiškas ir tuo pačiu puikiai reaguojantis į aplinkoje vykstančius pokyčius.

Visos prekės šioje kategorijoje atitinka visus saugumui keliamus reikalavimus bei ES standartus.

Rodoma 1 - 18 iš 51 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 51 prekių
Close