Close

Tekstilės gaminiai

Reklaminiai tekstilės gaminiai su logotipu 245 prekių.

Tekstilės gaminiai – tekstilės pramonė yra labai išsivysčiusi visame pasaulyje, ypač per paskutinį dešimtmetį, kai atsirado įvairūs, naujoviški, išskirtiniai spaudos būdai, kuriais galima papuošti gaminius, todėl tekstilė Lietuvoje yra paplitusi kaip ir vienas populiariausių reklamos būdų, dėl savo matomumo ir aplinkinių žmonių dėmesio atkreipimo. Reklaminiai tekstiliniai gaminiai tai medžiagos, pluoštai, audiniai tokie kaip: vilna, oda, medvilnė, poliesteris, linas, ant kurių yra dedami įmonių logotipai, užrašai, kitokia reklaminė atributika, įvairūs madingi raštai. Tekstiliniai gaminiai yra visos prekės, kurios yra gaminamos iš minėtų medžiagų: marškinėliai, džemperiai, kepurėlės, liemenės, šalikai bei skarelės, striukės, rankšluosčiai, pledai, prijuostės.

Reklaminiai marškinėliai – marškinėliai su logotipu, užrašu ar kita pasirinkta reklamos atributika, kuri niekada neišeis iš mados. Nepriklausomai nuo metų laiko maikutės (maikė) su spauda yra naudojami kasdieniniame gyvenime, o Jūsų personalizuoti marškinėliai renginyje, konferencijoje, kasdieniniame vartojime gali Jums pritraukti galbūt potencialių klientų bei marškinėliai nėra vienkartiniai, todėl po renginių ar švenčių, didelis žmonių kiekis juos pasilieka ir naudoja kasdien.

Reklaminiai džemperiai – laisvalaikiui, darbui, sportui. Džemperiai su kapišonu arba džemperiai be gobtuvo gali būti užsegami, turėti kišenes, platų spalvų pasirinkimą. Džemperiai su logotipu Jus sušildys vėsesniais vakarais, tačiau taip pat atliks ir reklaminę funkciją. Džemperiai su spauda gali būti pagaminti iš medvilnės, poliesterio, taip pat medžiaga gali būti su elastanu, flisu. Džemperius galime greitai, kokybiškai ir profesionaliai atspausdinta Jūsų įmonės logotipu.

Reklaminė kepurė su Jūsų logotipu ne tik atrodys stilingai, bet ir parodys, kad rūpinatės savo klientų, partnerių ar darbuotojų gerove. Kepurėlės su spauda gali būti ne tik naudojamos kaip verslo dovana, ją galite dovanoti gimtadieniams, kitom svarbioms šventėms. Galime pasiūlyti vaikiškas kepuraites, vyriškas kepures, moteriškas kepuraites, unisex kepurėles.

Liemenės – su logotipu bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, todėl galime pasiūlyti naujoviškų, stilingų, populiarių liemenių kasdieniniam nešiojimui. Taipogi gaminame darbines (atšvaitinės) liemenes – tai darbui skirtos, pagerinto matomumo liemenės ant kurių dedame logotipus. Dauguma darbinių rūbų atitinka saugumo reikalavimus ir yra sertifikuoti pagal ES standartus.

Šalikai ir skarelės – reklaminės skarelės su logotipu  skirtos vyrams, moterims bei vaikams – puikus prisiminimas apie praėjusį renginį, šventę ar komandinę veiklą. Šalikai su išsiuvinėtu logotipu – galime pasiūlyti platų šalikų su spauda pasirinkimą nuo įvairiausių dizainų, stilių, formų. Juos galime taipogi dekoruoti siuvinėjimu ar kita pasirinkta Jūsų norima spauda.

Reklaminės striukės – patogioms kelionėms, darbui, laisvalaikiui. Galime pasiūlyti įvairių spalvų, dydžių striukių. Mūsų asortimente rasite šiltų, su užtrauktukais, patogiomis kišenėmis, aukštesniu kaklu bei plonesnių ir laisvalaikiui striukių. Taip pat turime įvairių dizainų darbinių striukių, kurios yra  pagamintos iš poliesterio, medvilnės, nano pluošto, medžiagos gali būti su elastanu. Striukes galime dekoruoti siuvinėjant arba profesnionaliai spausdinant šilkografijos būdu.

Rankšluosčiai su išsiuvinėtu logotipu – vonios rankšluostis daiktas, kuriuo pradedame savo dieną ir ją baigiame. Rankšluosčiai yra praktiška verslo dovana turi būti praktiška ir naudojama bei matoma, todėl rankšluostis su logotipu puikus pasirinkimas. Galime pasiūlyti mažą vonios kilimėlį, virtuvinį rankšluostėlį, didelį vonios rankšluostį, paplūdimio rankšluostį su Jūsų norimu logotipu.

Reklaminiai pledai – kokybiški išsiuvinėti pledai, dekoruoti Jūsų įmonės logotipu ar reprezentuojančiu užrašu. Reklaminis pledas su logotipu - praktiška dovana klientams, darbuotojams ar verslo partneriams. Pledai plačiai naudojami kavinėse, baruose, restoranuose bei paplūdimiuose, apsigaubti, sušilti ir yra mėgstami daugeliui žmonių.

Prijuostės – įvairaus dizaino, stiliaus prijuostės su Jūsų įmonės logotipu. Turime platų prijuosčių pasirinkimą, kurios skirtos tiek naudojimui namuose, virtuvėje, tiek  įvairiuose kavinėse, restoranuose, baruose. Ant prijuosčių galime atspausdinti arba išsiuvinėti Jūsų logotipą ar užrašą, taip prijuostės išskirtinis bei puikus reklaminis žingsnis. 

 

Rodoma 1 - 18 iš 245 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 245 prekių
Close