Close

Automobilių kvapai

Reklaminiai automobilių kvapai - oro gaivikliai su logotipu 7 prekių.

Automobiliniai kvapai (oro gaivikliai) – praktiška, reklaminė priemonė, plečianti Jūsų organizacijos įvaizdi. Kiekvieno žmogaus pasąmonė supranta ryšį tarp kvapo ir atminties. Kai dizainas yra sujungtas su maloniu kvapu, susidaro teigiama įvaizdžio asociaciją. Todėl reklaminiai kvapai yra plačiai naudojami.

Automobiliniai kvapai su logotipu – originali dovana ir tvirtas reklaminis žingsnis, pabrėžiantis įmonės išskirtinumą. Kuris yra matomas ne tik klientams, ar partneriams, bet ir keliaujantiems kartu. Todėl kvapai mašinai yra viena iš tų dovanų kurios yra išnaudojamos, o ne padedamos į stalčių.

Vidutinis žmogus per dieną maždaug praleidžia apie 101 minutę prie automobilio vairo, tai yra tobula galimybė ir puiki priemonė sąmoningumui ir įmonės plėtros ugdymui. Todėl automobiliniai kvepalai primins apie Jūsų veiklą klientams. Įsivaizduokite, kad turite skelbimų lentą, kuri kasdien keliauja su klientais automobilyje.

Reklaminiai automobilių kvapai suteikia galimybę įmonėms atspausdinti norimą logotipą ar užrašą, kuris visuomet klientams yra matomas vairuojant automobilį. Platus auto kvepalų formų, spalvų bei kvapų pasirinkimas, padės išsirinkti tinkamiausią variantą.

Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių
Close