Close

Laisvalaikio prekės

Reklaminės laisvalaikio prekės su logotipu 138 prekių.

Visi mėgstame laisvalaikį, o jį palengvina tam tikri daiktai bei prietaisai. Kadangi laisvalaikio reikmenys yra praktiški, jie gali būti ir puikia verslo dovana

Žiūronai, barbekiu rinkiniai, pledukai, šaltkrepšiai, paplūdimio žaidimai, akiniai nuo saulės, maisto ruošimo priemonės ir kitos laisvalaikio prekės su Jūsų logotipu gali būti randamos vienoje vietoje.

Jeigu nusprendėte organizuoti išvyką gamtoje, neapsieisite be maisto laikymo bei ruošimo priemonių: barbekiu, griliaus įrankių, skaitmeninio termometro, šaltkrepšio. Juk taip gerai turėti viską po ranka. Susėsti galėsite ant pikniko pledų ir mėgautis pagamintu ar atsivežtu maistu. 

Kiek užkandus ir pasėdėjus, norėsis pajudėti, todėl neapsieikite be stalo ar paplūdimio žaidimų. Kai norėsis padirbėti fiziškai, pažaiskite paplūdimio tenisą ar futbolą (tam nebūtinai reikia smėlėto paplūdimio), o kai nuspresite pajungti protą išsitraukite stalo žaidimų rinkinius: medinius galvosūkių rinkinius, kortas, šachmatus, domino ar bet kurį kitą žaidimą.

Gal būt pavalgę norėsite tiesiog pabėgioti. Todėl siūlome, nelikite be ryšio, turėkite telefoną kartu su savimi patogiame telefono dėkle - apyrankėje skirtame bėgikams arba juosmens piniginėje prie savęs. Ne tik smagu, bet ir naudinga matuoti nubėgtą atstumą, sudegintas kilo kalorijas ar stabtelėjus paskambinti draugams. Tačiau dažnai su savimi telefoną neštis taip nepatogu, o šie sporto reikmenys išspręs visas nepatogumo problemas. 

Nepamirškite, jog yra galimybė visas prekes dekoruoti prekiniu ženklu ir didinti jo matomumą. 

Rodoma 1 - 18 iš 138 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 138 prekių
Close