Close

Gertuvės, termosai, puodeliai

Reklaminės gertuvės, termosai, puodeliai su logotipu 568 prekių.

Gertuvės, termosai, puodeliai - tai viskas ko reikia norint mėgautis mėgstamais gėrimais. Termosai, termo puodeliai, sportinės gertuvės, išmaniosios gertuvės, puodeliai - viską galite rasti mūsų kataloge. Tiek termosai, termo puodeliai, tiek gertuvės ar puodeliai puikiai tinka kaip verslo dovanos Jūsų klientams, partneriams. Visas mūsų asortimente esančias prekes galime dekoruoti logotipu, užrašu ar Jūsų reklaminiu šūkiu. 

Reklaminiai termosai ir termo puodeliai padės Jums išlaikyti gėrimus šiltus vėsiuoju metų laiku, o šaltus - karštuoju. Tai universali, praktiška ir naudinga verslo dovanaTermosų ir termo puodelių galite rasti įvairių formų, su dvigubomis sienelėmis, patogiomis rankenomis, nerūdijančio plieno - tikrai turėsite iš ko išsirinkti.

Gertuvės ir puodeliai taip pat yra įvairių formų, dizaino elementų, dydžių. Mūsų kataloge rasite reklaminių gertuvių su infuzoriumi, tai yra papildoma vidinė talpa kurioje galėsite pridėti Jūsų mėgstamų vaisių arba ledukų, taigi galėsite gerti mėgstamo skonio vandenį ir palaikyti jį vėsų. Puodeliai taip pat gali būti įvairūs, stilingi ir įdomūs, tad nevertėtų jų neperžiūrėti jeigu renkate verslo dovana klientams ar partneriams.

Rodoma 1 - 18 iš 568 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 568 prekių
Close