Close

Automobilių priedai ir aksesuarai

Reklaminiai automobilių priedai, aksesuarai, reikmenys su logotipu 28 prekių.

Avarinio gelbėjimosi priemonės skirtos išsivaduoti avarijos atveju, t. y. nupjauti užstrigusius, neatsisegančius saugos diržus, išmušti neatsiveriančius langus, kai elektriniai langų atidarymo mechanizmai neveikia arba užstrigę rankiniai langų nuleidimo/pakėlimo mechanizmai. Taip pat signalizavimo, avarinio iškvietimo žibintai su mirkėjimo funkcija ir raudona šviesa. LED žibintai, kurie padėtų orientuotis tamsiu paros metu patogiai tvirtinami magnetiniu galu prie automobilio korpuso. Visi šie prietaisai praverstų avariniu atveju. Žinoma, kraštutiniai atvejai apie kuriuos galvoti nesinori ir geriau jų neįvyktų, o šių priemonių niekam niekada neprireiktų, tačiau juos turėti patiems, bei pasirūpinti, jog turėtų jūsų draugai ir artimieji - būtina.

Kiti automobilių priedai - tai salono komforto elementai, kurie palengvina vairavimą, išsprendžia telefonų, navigacijos įkrovimo problemas kelionės metu. Tai automobiliniai telefonų laikikliai, bevieliai telefonų įkrovikliai, vaizdo registratoriai, signaliniai žibintai, daugiafunkciniai avariniai įrankiai, elektroniniai padangos oro slėgio matuokliai, oro kompresoriai bei kiti. 

Visi šie įrankiai/prietaisai labai reikalingi ir kiekvieno naudojami. Mūsų siūlomas prekes galima dekoruoti logotipu ar prekiniu ženklu ir dovanoti, kaip verslo dovaną. Dovanojant saugos prietaisus Jūs ne tik išreiškiate susirūpinimą, bet ir darote sau puikią reklamą

Rodoma 1 - 18 iš 28 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 28 prekių
Close