Close

Žiebtuvėliai

Reklaminiai žiebtuvėliai su logotipu 20 prekių.

Reklaminiai žiebtuvėliai – puiki dovana draugui, vyrui, verslo partneriui, klientams, kadangi gali būti dekoruoti Jūsų norimu logotipu ar užrašu. Pasirinkimo asortimentas yra platus, pradedant plastikiniais, metaliniais, aliuminiais žiebtuvėliais.

Siūlome ir prabangius, gerai žinomų firmų, tokių kaip  ZIPPO žiebtuvėlius. Aukštos kokybės, metaliniai žiebtuvėliai, kurie pripildomi dujomis, benzinu ar įkraunami elektra. Ugnis neužgesta nuo vėjo ar lietaus. Supakuojami į prabangias dėžutes.

Plastikiniai žiebtuvėliai įvairių formų, skirtingais veikimo principais. Įvairių spalvų: neoninės, „metallic“, matinės spalvos žiebtuvėliai, kai kurie modeliai turi ir įmontuotas LED šviesas. Šie modeliai yra daug pigesni nei metaliniai ir prabangūs žiebtuvėliai, tačiau pasižymi savo kokybe ir atlieka savo darbą.

Plastikiniai žiebtuvėliai gali būti dekoruojami spalvota tampografijos spauda, galime dėti vienos spalvos spaudą, dviejų spalvų spaudą ir t.t., kuo daugiau spalvų logotipe ar Jūsų pasirinktame užraše, tuo kaina didėja.

Rodoma 1 - 18 iš 20 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 20 prekių
Close