Close

Verslo dovanos ir reklaminė atributika

UAB "Mako reklama" siūlo daugiau nei 1000 verslo klasės dovanų ir reklaminės atributikos idėjų vienoje vietoje, naujajame LOGO reklama kataloge

Logo Reklama - verslo dovanos ir reklaminė atributika

UAB „Mako reklama“ yra sparčiai auganti verslo dovanų ir reklaminės atributikos įmonė, įsikūrusi Lietuvoje, specializuojasi pramoninių ir reklaminių produktų dekoravimu ir spausdinimu. Mako reklama Europos rinkoje veikia nuo 2014 m. , o tai leido įgyti patirties ir vertingų žinių apie reklamos pramonę. Ambicinga ir sunkiai dirbanti komanda yra mūsų sėkmės pagrindas. Mūsų darbas suteikia mums daug pasitenkinimo. Mūsų klientų pasitenkinimas yra geriausias atlygis mums.

Ne tik dovanos… Teikiame išskirtinės kokybės ir neribotos pridėtinės vertės paslaugas klientams visoje Europoje. Mūsų įmonė bendradarbiauja su įmonėmis ir garsiais prekių ženklais esančiais daugelyje Europos šalių, įskaitant Vokietiją, Olandiją, Švediją, Ispaniją, Vengriją, Čekiją, Baltarusiją, Didžiąją Britaniją bei Lenkiją. Lengvai galime stebėti produktų kokybę bei parengtį. Šiuo metu mūsų komandoje dirba daugiau kaip 10 kvalifikuotų darbuotojų ir turime daugiau nei 30 modernių spaudos dekoravimo mašinų. Galime pagirti save dėl greito, profesionalaus, draugiško ir ilgalaikio aptarnavimo. Tai įrodo mūsų klientų pasitikėjimas ir vis didėjantis įmonių, pradėjusių bendradarbiauti su mumis, skaičius.

Mūsų aplankas: Mako reklama yra vienas iš labiausiai žinomų reklamos agentūrų katalogų, kiekvienais metais pristatome atsinaujinusį platų reklaminių prekių asortimentą, bei naujausias spaudos būdų technologijas. LOGO reklama naujas, šiuolaikiškas, aiškus bei paprastas reklaminių dovanų katalogas tiek ant mobilios aplikacijos tiek ir ant stacionaraus kompiuterio ekrano. Atsižvelgiant į mūsų klientų lūkesčius, sukūrėme naują atšaką Mako reklamos svetainei ir pavadinome LOGO reklama, kurioje klientas dar aiškiau ras norimą produkto specifikaciją, savybes, spalvas, dydį, išmatavimus, pakuotes, galimus dekoravimo būdus, vizualizacijas su pavyzdiniu logotipu ir begalę kitų atributų, kuriuos turi žinoti renkantis vieną iš labiausiai veikiančių reklamos šakų - reklaminę verslo dovaną su logotipu.

  

  • 4500

    Produktų pasiūla

  • 81%

    Sugrįžtančių klientų

  • 809500

    Svetainės lankytojų

Nuobodžių reklaminių dovanų laikas baigėsi! Dabar viskas yra lengviau, paprasčiau ir greičiau - įmonė „Mako reklama“ - tai daugybė verslo dovanų, reklaminės atributikos, profesionalios spaudos ir patrauklių kainų vienoje vietoje. Mes puikiai žinome, kad reklamos pramonėje būtinai reikia išsiskirti ir ar mes galime suteikti savo klientams tinkamas priemones tai padaryti. Be labai plataus produktų asortimento, mes taip pat turime galimybę atlikti individualius kliento užsakymus. Tikslingai parinktų verslo dovanų dėka stipriname kliento kontaktą su jo verslo partneriais ar kolegomis. Mes atkreipiame dėmesį į kiekvieną gaminį, reklaminis termo puodelis, kur karšti gėrimai atvėsta daug lėčiau nei tradiciniuose puodeliuose. Elegantiški reklaminiai skėčiai su tvirta automatine sistema daug ilgiau tarnaus ir nesuluš papūtus stipriam vėjui. Universaliausios dovanos kai nežinai, ką dovanoti yra krepšiai ir kuprinės, kurie tiks visiems ir sustiprins ryšį tarp partnerio, kuris atsipirks ateityje keleriopai.

  


Close